Contact

Wilt u in contact komen met LVWB Fundraising? Mail of bel naar een van onze partners of adviseurs, of vul het contactformulier in.

Bezoekadres:

De Alchemist 1
Koningin Wilhelminalaan 8
3527 LD Utrecht

Postadres:
Emmalaan 22
3581 HV Utrecht

030 – 2762094

Partners

Fusien Verloop
fusien@lvwbfundraising.nl
06-55864661
bekijk het LinkedIn profiel van Fusien


Marischka Leenaers

marischka@lvwbfundraising.nl
06-29504163
bekijk het LinkedIn profiel van Marischka


Hans van der Westen

hans@lvwbfundraising.nl
06-22397980
bekijk het LinkedIn profiel van Hans


Sofie Bienert

sofie@lvwbfundraising.nl
06-14149014
bekijk het LinkedIn profiel van Sofie

Adviseurs

Roos Ticheler
roos@lvwbfundraising.nl
06-33635020
bekijk het LinkedIn profiel van Roos


Joyce Smeltink

joyce@lvwbfundraising.nl
06-14856115
bekijk het LinkedIn profiel van Joyce


Noor van der Veen

noor@lvwbfundraising.nl
06-29218666
bekijk het LinkedIn profiel van Noor


Brecht Janssen

Brecht@lvwbfundraising.nl
06-55392518
bekijk het LinkedIn profiel van Brecht

 

Lees hier onze Leveringsvoorwaarden LVWB Fundraising 2021